Zaposleni v CUDV Črna na Koroškem se zavedamo, da je zdravje stanje dobrega telesnega, psihičnega in socialnega blagostanja. In da je vsak izmed nas odgovoren za lastno zdravje. V okviru ene izmed aktivnosti Promocije zdravja na delovnem mestu, smo 19. junija izvedli pohod. Hoja je najboljše zdravilo, je dejal že Hipokrat. Tudi ustvarjalne ideje se najbolje porajajo med hojo. In mi smo ustvarjalni! Tako smo se zbrali pred Delavskim domom v Žerjavu, šli v smeri Lovske koče Dukles in se vračali do Taborniškega doma Jazbina, kjer smo se prijetno okrepčali. Energije in športnega duha ni in ni bilo konec, zato so se posamezniki pomerili še v igranju odbojke. Dan smo izkoristili do polne mere in se imeli neizmerno prijetno!

Promocija zdravja na delovnem mestu – pohod na Dukles
skok nazaj na glavno navigacijo
